Recenze Microsoft

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Naprosto vše
  • Vůbec nic

Neuvěřitelné záležitost pro každého hráče každého věku. Úžasná grafika a výběr her. Co se týče grafiky tak je opravdu úžasná u každé hry, budete velmi překvapeni a velmi spokojeni. Bude už jen potřeba hodně volného času každopádně doporučuji!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Množství her
  • Jednoduchá instalace
  • Snadná obsluha
  • Horší grafika při hraní v Cloudu
  • Člověk snadno zapomene na čas

Xbox Game Pass Ultimate se snadno instaluje a obsluhuje. Defakto jediným mínusem (kromě možnosti zdržení se na celý den u TV) je při hraní přes Cloud, kdy je horší kvalita grafiky než při hraní stažené verze.
Nabídka her je velká, vyberou si děti i dospělí - u nás to jednoznačně vyhrála hra Hot wheels a Assassin's creed.
Pro pravidelné hráče je GPU výborná volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Bartoň

• Hratelnost
  • Žrout času
  • Starší tituly
  • Lepší grafiku

Skvělá volba pro ty, kteří si nechtějí kupovat každou hru zvlášť. Jsou všechny na jednom místě a díky hraní přes cloud, se docela dost místa ušetří. Pro nás starší je výhoda i to, že jsou k dispozici i starší tituly. A člověk si to předplatí, kdy zrovna potřebuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Kompatibilita
  • Žádný

Testovala jsem game pass ultimate for Xbox a yla jsem spokojená, mohla sem si zahrát forzu 5 i s kamarády, žádné sekání,obraz skvělý, a grafika ještě lepší . Osobně mám ráda jen závodní hry ale je tam o mnoho větší výběr.Určitě doporučuji pro nadšené hráče.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

• Velké množství her
  • Nové herní tituly (palwordl, starfiel, forza, halo,...)
  • Poměr cena/výkon
  • Tituly také že starších verzí xbox (360, one)
  • Časté odebírání her z knihovny (ale nahrazují je nové)
  • Žrout času

Xbox game pass ultimate. Jedno z největších lákadel konzolových hráčů na platformu xbox.
Jedná se o katalog her, zpřístupněny hráčům, kteří jsou ochotni si platit měsíční předplatné, které hned v několika verzích, od měsíčního až po roční předplatné. Roční samozřejmě vychází za lepší cenu oproti měsíčním řádově o několik stokorun. Ale to hovořím pouze o oficiálních stránkách, či hned z xboxu.
V gamepassu jsou většinou pouze plné verze her, takže se nestane, že byste skončili po třech hodinách hraní, zábavy je tam tedy nepřeberné množství.
Zároveň i pro členy gamepass ultimate jsou výhodnější ceny na hry, které mají větší slevy s předplatnym než bez něj.
Mezi největší exkluzivity a lákadla patří zejména halo, forza, palworld a mnoho dalšího.
Co se instalace týče, lze instalovat přímo na stranách Microsoft v sekci reedem code, nebo přímo v konzoli. Pouze uplatňujete zakoupený kód, který Vám přijde buď do mailu, nebo SMS.
Za největší lákadlo bych asi označil Forzu. V kombinaci s volantem s pedály a herní sedačkou nemá tato hra konkurenci.
Gamepass mohu jednoznačně doporučit, pokud o něm kdokoliv uvažuje, jděte do toho. Za málo peněz velká porce zábavy.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Hry na úložišti, nemusí se stahovat
  • Představovala bych si více her

Ultimate gamě pass bych doporučila. Je sice vyšší cena, ale i tak se rodině s dětmi vyplatí. Možná jen věští výběr her pro každého z rodiny. Nejvíc nás bavilo NHL23 , letecky simulátor a dceru závodění s tlapkovou patrolou. Instalaci a obsluha byla snadná. Možnost hraní her z úložiště věž nutnosti instalace.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Obrovský výběr her
  • Někdy až moc velký, že jsme nevěděli, co hrát dřív
  • Multiplatformní - hrajete i na PC nebo tabletu
  • Skvělé tituly včetně her starých pár měsíců
  • Mohlo by být levnější

Game Pass Ultimate mohu rozhodně doporučit. Získání je velmi jednoduché - zadáte kód buď na konzoli nebo online a už máte celý katalog k dispozici.
Výběr je opravdu obrovský - od her z dílny Microsoftu, přes tituly od EA až po áčkové tituly. Rozhodně nejde o katalog plný starých her, naopak!
S dcerou jsme si moc užili mnohé multiplayer hry jako Rocket League, ona si zahrála například Jurassic World Evolution 2a já si dal sportovní hry jako NHL 23 nebo Madden 24.
A nakonec mě nejvíc potěšila možnost hrát na cestách. Na tabletu skrze cloud, kde jsem si zkusil Football Manager 24.
Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Výběr her
  • Možná cena oproti cizině

Obsahuje dobré i špatné hry, ale každý má jiný pohled na kvalitu her. Poslední dobou se ukázalo i známé Diablo, které potěší každého pařana. Vybere si každý hráč povahou i věkově. Mám nejraději střílečky a arkádové hry, tak za mě spokojenost.
Výhody - velký výběr stylů her, mohu si zaplatit pouze přes zimu
Nevýhody-- cena oproti cizině

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• velké množství her zdarma
  • některé hry zůstávají placené

Xbox Game Pass Ultimate nabízí spoustu her pro jednoho či více hráčů, hratelné na pc i na konzolích. Poskytuje spoustu her z různých žánrů, ze kterých jsem si byla schopná skvěle vybrat. Měsíční Pass mě příjemně překvapil především širokým výběrem her.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Rychlost aktivace
  • Prostě xbox game pass :)
  • Nemá

Xbox game pass bych doporučil všem, kteří chtějí vyzkoušet nové hry, jelikož je jich na vyber opravdu hodně. Aktivace proběhla rychle a vše bylo snadné. Po aktivaci jsem dostal licenční klíč, který jsem zadal do microsoft účtu. Takže vše bez problému a doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• cena , velké množství her, nové hry budete mít k dispozici v den vydání
  • neobsahuje všechny hry, které si zamanete a je třeba ještě nějaké hry dokoupit,

Z her si vybere opravdu každý, obsahuje velké množství žánrů, at už od sportovních, akčních až po závodní. Velké plus jsou různé slevy a členství a možnost hrát s někým online. Může hrát opravdu každý, bez ohledu na věk a zkušeností. Není to nic těžkého.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

• zadarmo vela hier
  • jednoduché
  • trávim za xboxom vela casu

Xbox Game Pass Ultimate překonává očekávání jako komplexní předplatné pro hráče. Nabízející nejen obrovskou knihovnu her na Xbox a PC, ale i výhody Xbox Live Gold, je to ideální volba pro ty, kdo chtějí rozšířit své herní obzory bez velkých výdajů. Přístup k novinkám hned v den vydání a možnost hraní napříč platformami jsou jen třešničkou na dortu. Za svoji cenu nabízí vynikající hodnotu, což z něj dělá nezbytný doplněk pro každého hráče s konzolí Xbox nebo PC.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Zakoupeno v Testuj.to

• široká škála her různých žánrů
  • stejné tituly

Je to skvělý způsob, jak objevit širokou škálu her. S rozmanitou knihovnou her pro konzole Xbox i PC, výhodnými cenami a bonusem jako je cloudové hraní je to dobrá volba. I když pravidelně aktualizují obsah knihovny, přijde mi, že se to časem omrzí a není to na nějaké např. půlroční předplatné. Také tomu moc nenahrává vyšší cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Velký výběr her
  • Mnoho novinek
  • Multiplayer system
  • Možnost si zahrát starší hry
  • Palworld
  • Docela vysoká cena předplatného
  • Musel jsem čekat hodinu, než se pass zaktivoval.

Tento pass mě hlavně zaujal kvůli množství her. Člověk tam má možnost hrát nové moderní hry, ale i starší skvělé kousky. Já nejvíce hrál hru Palworld. Tato hra mě pohltila. Moc negativ jsem nenašel.jen, že jsem musel docela dlouho čekat, než se mi pass z účtu na internetu propsal do účtu v aplikaci. Na tom by vývojáři vážně měli zapracovat. Také se mi moc nelíbilo, že se mi v aplikaci zobrazovaly hry co si člověk musí ještě na víc koupit. Když si platím pass, kde podle mě cena je dost vysoká, toto už nechci vidět, protože určitě si ty hry nechci dokoupit. Tento pass hodnotím pozitivně, ale je potřeba ještě na pár věcech zapracovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Naila

Zakoupeno v Testuj.to

• Velmi kvalitní grafická úprava her
  • Přístup k exkluzivním titulům
  • Přístup k EA play
  • Přístup k novinkám
  • Možnost hrát hry s více hráči online
  • Možnost hrát hry na vícero zařízeních
  • Délka stahování her

Oceňuji velmi zdařilou a kvalitní úpravu her, která mne ihned vtáhla do děje. Jsem nadšená, že díky tomuto Game Passu můžu hrát novinky, jako je Starfield hned první den vydání. Jsem nadšená, že díky tomuto Game Passu mám přístup ke všem mým oblíbeným hrám jako jsou Minecraft Legends. Jsem nadšená z možnosti hrát hry s více hráči online. Oceňuji, že díky tomuto Game Passu mám přístup k EA Play a díky tomu mám přístup k mé oblíbené sérii titulů jako jsou BATTLEFIELD nebo StarWars. Jsem nadšená, že díky tomutu Game Passu můžu hrát mé oblíbené hry na vícero zařízeních.

Ověřený zákazník Testuj.to Mirka

• Množství her
  • Online hraní
  • .

Xbox Game Pass Ultimate je absolutně výborná služba hráče Xboxu. Můžete hrát více než 100 her pro Xbox i PC, streamování na telefonu a hry v den vydání. Skvělé je i Xbox Live Gold, což umožňuje hraní online s přáteli
Doporučuju vyzkoušet Forza motorsport

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

• Cloudové hraní
  • Exkluzivní hry
  • Zahrnuje EA Play
  • Vyšší cena

Velký soubor her, které lze hrát mnoha způsoby - přímo na konzoli, počítači, telefonu a většinou bez instalace pomocí vzdáleného hraní. Spousta her pro více hráčů ať už závodních, adventur či stříleček. V rámci členství máte možnost čerpat slevy na nákup v Xbox store. Hry přibývají každý měsíc, což je rozhodně plus, ale bohužel zároveň vždy nějaká odejde.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Rychlá odezva
  • Spoustu her
  • Pc, Konzole
  • Občas blbne cloud gaming

Co se tíče grafiky tak byla opravdu úchvatná. Cloud gaming funguje skvěle a hry se pak nemusí instalovat do pc. Jak pro počítače tak i pro konzole bylo na výběr spoustu her. je zde možnost hrát i ty nejnovější hry. Snadné přihlášení a snadná instalace do počítače. Přes cloud gaming jsem hrála Forzu 5, skoro vůbec se nesekala a jela plynule a to bez instalace do počítače. Doporučila bych to ostatním, protože si myslím, že jak cenově tak dostupností všech her se to velice vyplatí.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• výběr her
  • snadná instalace

Xbox Game Pass Ultimate je pro mě game changer. Předplatné, které mi dává přístup ke kopě her na Xboxu, PC a dokonce i na mobilu přes cloud, je jako nekonečná vstupenka do světa her. Už jsem si díky tomu zahrála hry, na které bych se jinak neodvážila koupit, a objevila jsem několik skvostů. Za tu cenu to vidím jako moc super službu.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 6. dubna 2024

• Velké množství her
  • Jednoduchá instalace
  • Přehledné
  • Možnost hraní na PC a konzoli
  • Absence exkluzivit PS
  • Absence herních titulu jako forza horizon 1, 2, 3 a pod
  • Neustále byt připojen na internet a stahovat otravné aktualizace

Ke game pass jakožto majitel všech generaci Playstationu jsem byl trochu skeptický a zvyklý všechny své hry mít ve skříňce pod konzolí v krabici a po dohrání nové hry jsem šel a koupil si další. U game passu je dobré to že si můžete zahrát z nabídky hodně her co zrovna chcete a mít rozehraných několik her z několika různých kategorií, už tam není moc nadšení jako když jste čekal ve 13 letech před obchodem na nový uncharted 3 ale zase si hru stáhnete za par hodin. Game pass bych rozhodně doporučil pokud dohrajete 2+ hry za měsíc tak to má smysl, pokud dohrajete 1 hru za půl roku a nepotřebujete on-line multiplayer tak to úplbě nemá smysl.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25