Recenze Microsoft

Ověřený zákazník Testuj.to Václav

• Množství her
  • Spolupráce s jinými herními studii
  • Rychlost stahování
  • I s Ultimate není vždy přístup ke všem herním doplňkům
  • Cena Ultimate

Mohu doporučit každému kdo nechce ročně utrácet desetitisíce za nové tituly, výběr. Xbox Game Pass jsem využíval již dříve, každopádně se k ní velice rád vracím i nyní a bude to tak i nadále pokračovat. Výběr her je absolutně neuvěřitelný a vždy si najdu něco ke hraní. Absolutně jsem si užil nově přidané Diablo IV, pecka, optimalizace, grafika, a spousta dalších her je tom stejně ne-li lépe.
Spolupráce se studiem Bethesda, Blizzard případně EA oceňuji. Určitě to přidalo další plusové body při mém hodnocení. Těším se jaké další tituly přibydou, A alespoň já zůstávám věrný.

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

• Žádný

Hry na xbox hraji vice než 10 let a proto jsem rád využil této nabídky. Dobrá grafika, rychlost a celková kompatibilita her je dnes už jakýmsi standardem pro virtuální relax. Na GPU si můžete vybrat od sportovních, dobrodružných nebo Her pro děti. Mě nejvíce oslovila hra Resident Evil 3. GPU bych doporučil pro všechny milovníky herního světa.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Jeden poplatek
  • Vše na jednom místě
  • Hry nevlastníte
  • Po skončení předplatného hry nefunguji

Xbox Game Pass nabízí úžasný výběr her na jednom místě, což je skvělé pro hráče, kteří si chtějí užít rozmanitost her. Možnost výběru her pro jednoho i více hráčů je skvělá a umožňuje zábavu pro celou rodinu. Navíc je fajn, že se k novým hrám můžete dostat jako první.

Je však důležité si uvědomit, že po skončení předplatného již nebudete mít přístup k hrám, což je jednoznačná nevýhoda. Xbox Game Pass je “půjčovna her”, hry nevlastníte. Pokud vám to nevadí a hledáte spíše široký výběr her k dočasnému hraní, je Xbox Game Pass stále skvělou volbou.

Ověřený zákazník Testuj.to Roman

• množství her
  • Pravidelné přidávání nových her
  • potřeba stálého připojení k internetu
  • rychlost stahování

Game pass nabízí spoustu her za nízký měsíční poplatek, velkým plus jsou AAA tituly v nabídce krátce po vydání.
Propojení mezi PC a Xboxem je skvélý doplněk. Dost her lze spustit na obou platformách.
Rychlost stahování je lehce pomalejší. Lze strávit spousta hodin u nabídky her. Na své si přijde milovník každého žánru.

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

• Obrovské množství her
  • Hraní přes cloud
  • Možnost hrát i na pc
  • Skvělá grafika na xboxu
  • Na pc je u hraní přes cloud potřeba ovladač
  • Cloud se někdy zasekává

Xbox Game Pass Ultimate je ideální volbou pro vášnivé hráče i ty, kteří si rádi zahrají jen občas. Proces aktivace je intuitivní a rychlý - stačí zadat kód a můžete okamžitě začít hrát. Knihovna her je opravdu obrovská. Osobně jsem zkoušela hry pouze na xboxu, kde je možné hrát i hry ze zpětné kompatibility. Předplatné zahrnuje také hry pro Xbox Series S a X. Nejvíce jsem si užila skákačky jako Super Lucky's Tale nebo Unravel. Skvělé je, že v knihovně je i Zaklínač 3 nebo hry ze série Assassin's Creed včetně Origins nebo Vallhaly.

Kromě toho, Xbox Game Pass Ultimate zahrnuje i členství v Ubisoft+ a EA Play. Ubisoft+ poskytuje přístup k rozsáhlému katalogu her od Ubisoftu - např. Far Cry. EA Play pak přináší přístup k hrám od Electronic Arts, např. FIFA, NHL nebo Need for Speed.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Přehlednost
  • Různorodost
  • Nové hry
  • Nevím

GPU jsme vyzkoušeli na xboxu i na notebooku. Na notebooku trochu složitější ovládání některých her, ale jinak kvalita bezvadná.
Celkově hodnotím GPU velmi kladně, velké množství her různých žánrů zaručuje zábavu pro celou rodinu. Ovládání a obsluha je intuitivní. Hry jsou smysluplně rozdělené dle kategorií.
Vše běží plynule a grafické zpracování se vydařilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Sylvie

• Množství her
  • Přístup k herním souborům nemožný nebo složitý.

Slušná služba ve formě měsíčního předplatného. Hodně AAA her, občasné problémy se stahováním na Windows Store na Windows 10 , na Windows 11 funguje ale dobře. Dostupné jsou i některé novinky chvíli po vydání,nebo dokonce v den vydání. Jediná nevýhoda je minimální možnost úpravy herních souborů,např pro přidání české lokalizace.

Ověřený zákazník Testuj.to Mikuláš

• Cloud gaming
  • Lehká instalace
  • Výběr her
  • Žádný

Velmi povedená věc, výběr her, snadnost instalace, a kvalita jak grafická tak i plynulostní je velmi pěkná. Doporučil bych všem kdo chce vyzkoušet více her bez placení velkých peněz, každý si zde vybere z něčeho, od sportovních her přes advendure až po střílečky.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlé a jednoduché zprovoznění
  • množství různorodých her
  • aktuálně zařazené Diablo IV
  • s kvalitním zobrazovacím zařízením špičková grafika
  • bez záseků a lagů
  • doporučuji všem pravidelným i příležitostným hráčům
  • některé hry jsou postupně nahrazovány

Game Pass Ultimate je primárně ultimátní volbou pro hráče různých platforem (XBOX a PC), tudíž si zábavu užijete podle svých preferencí. Spuštění měsíčního předplatného je intuitivní, uživatelsky bezproblémové a funguje ihned po finálním "odkliknutí". Poté se vám nabídne široká paleta různorodých her pro všechny věkové kategorie. Užijí si příznivci závodů, otevřených světů, akčních her i sportu, což hodnotím jako největší přínos. Některé hry jsou exkluzivní pouze pro XBOX, jiné jsou multiplatformní. V současné době bude asi největším lákadlem možnost zahrát si Diablo IV. Na televizi s rozlišením 4K je obraz i plynulost drtivé většiny her perfektní. Rozhodně doporučuji všem hráčům, popř. těm, kteří chtějí hraní pouze vyzkoušet, neboť předplatné nemusíte následně obnovit.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Snadná instalace
  • Velký a široký výběr her
  • Možnost vyzkoušení různých her
  • Plnohodnotné hry
  • Není

Xbox Game Pass je super funkce, díky které mate za “pár korun” ranec zábavy. Není třeba kupovat hry, abyste si je mohli vyzkoušet. Díky GP mate možnost vyzkoušet si spoustu her různých žánrů. Pokud vás hra nebaví, nevadí. Není nicnjednodussiho, než ji odinstalovat a vybrat si jinou. Pokud vaši oblíbenou hru z GP daji pryč, víte, zda stojí za to si ji koupit.
Instalace je jednoduchá s zvládne ji určitě každý. Výhodou je, ze hry v GP jsou plnohodnotné, nejde tedyno žádné demo verze.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Není potřeba hry vlastnit
  • Snadné rozchození na iPadu
  • Smysluplné i bez Xboxu
  • Možnost hrát v cloudu
  • Nemožnost propojit s jinými knihovnami her
  • Potřeba rychlého stabilního připojení s nízkou odezvou

Vzhledem k tomu, že mám slabší počítač využívám GPU hlavně kvůli možnosti cloudového hraní. Pokud máte rychlé připojení k internetu je to velmi dobrá alternativa k nákupu drahého PC. Možnost hrát i nezakoupené hry, které jsou součástí předplatného je také moc fajn a nejedná se jen o starší hry, ale i o nové AAA tituly. Díky tomu, že MS vlastní velká herní studia lze očekávat, že nejnovější AAA tituly budou v GPU jen přibývat. Jako nevýhodu považuji nutnost nakupovat hry, které v game passu nejsou pouze v obchodech MS a pro cloudové hraní větší náročnost na kvalitu připojení k internetu.

Ověřený zákazník Testuj.to Šimon

Zakoupeno v Testuj.to

• Přístup k desítkám her všech žánrů
  • Cloud Gaming
  • Multiplayer
  • Nabídka her se mění

Skvělá služba, najdete zde hodně her , některé jsou zpětně kompatibilní, takže třeba i hry z Xboxu 360. V menu si vyberete hru a můžete ji hned nainstalovat nebo spustit přes Cloud Gaming, Gamepass obsahuje i Multiplayer takže můžete hrát online s ostatními hráči. Pokud zde nenajdete hru kterou chcete, díky Game passu můžete ušetřit při její koupi v obchodě, protože díky němu máte přístup k akčním nabídkám.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Starší hry
  • Možnost hrát na PC i Xboxu
  • Delší aktivace kódu
  • Pomalejší stahování her

Celkově game pass je moc fajn věc, protože máte na výběr velké množství her. Dokonce naleznete i starší hry. Můžete hrát na PC ale i na XBOXu. Dokonce může hrát i víc lidí. Novější hry mají docela větší požadavky na PC, tak s tím počítat. Já s žádnou hrou neměla problém. Nic se nesekalo, grafika luxusní. Synchronizace s ostatními hráči bez problémů. Jen mě trošku odrazoval začátek. Po vložení kódu trvalo docela dlouho, než se pass v účtu zaktivoval. Také instalace her trvala dost dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Intuitivní ovládání
  • Široké portfolio her
  • Hry se doplňují
  • Možnost hrát z Cloudu
  • Cena za měsíční členství

Velmi oceňuji rozmanitost her v Game Pass Ultimate. Některé hry můžete hrát i z Cloudu aniž by jste je museli stáhnout.

Děti nejvíce oslovil simulátor Goat 3 a Minecraft.

Určitě se staneme pravidelným odběratelem Game Pass Ultimate.
Hry jsou postupně doplňovány.

Aplikace kódu je velmi snadná.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• grafika
  • exkluzivni hry
  • nejdou dva ovladače u her s auty

Xbox Game Pass Ultimate je super v tom,že se rychle nainstaluje a nemusíte na nic čekat, zadáte kód a hned můžete hrát. Grafika je super, ostatně jako u většiny her na Xboxu. Kompatibilita je super. Dá se hrát skoro vše, veliký výběr her. Takže s dětma zkoušíme všechno možný a hrozně nás to baví. Nejlepší je pro nás Forza a Mortal Combat. Určitě bychom doporučili Xbox a Game Pass Ultimate i ostatním uživatelům. Jsme nadšení a večery se bavíme u Xboxu.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Ověřený zákazník TBgames.cz Vallouš

Zakoupeno v TBgames.cz

Super hra za vynikající peníze. Zjistíte v krásném prostředí britského venkova a britských měst, grafikou zábavnými úkoly. Rozhodně doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Ubisoft hry
  • Spousta EA games, které mě nebaví

GPU jsem testovala na konzoli Xbox X, která je sama o sobě skvělou volbou a rozhodně bych ji v kombinaci s GPU doporučila. Grafika je excelentní, všechno šlape naprosto plynuje, bez prodlev, bez sekání. Co se čistě jen GPU týče, nejsem nadšená výběrem her, protože EA mě neberou a zrovna EA tvoří značnou část. Ubisoft má super hry, ovšem je nutný mít registraci a zaplacený poplatek přímo u Ubisoftu. Nicméně mě velmi nadchla Forza Motorsport, u které jsme strávili dost času. Xbox rozhodně doporučuji všem, GPU primárně oblíbencům EA.

Ověřený zákazník Testuj.to Dave

• plynulost během hraní
  • široký výběr herních titulů
  • Hry nejen od Microsoftu
  • časté přidávání nových her
  • možnost cloudového hraní
  • vyšší cena

Hádám, že nejsem jediný, komu vadilo, že když si pořídíte herní konzoli, tak musíte hry dokupovat zvlášť a utratit tak nespočet peněz, jen za pár her. A nyní tu máme Game Pass, do kterého jsou často přidávané hry a to nejen od Microsoftu, ale také od ostatních herních vydavatelů, jako např. Riot Games nebo Eletronic Arts. Pokud by jste zvažovali hraní na PC, tak i pro vás, je tu výsoký výběr her, optimalizovaných her, právě pro PC. Samozřejmně se zde najdou i herní tituly od společností, které Microsoft vlastní, jako např. Ubisoft. Hodně často jsou také pro hráče připravené bonusy, v podobě např. Discord Nitra a mnoho dalšího. Musím také pozdvihnout plynulost a dobré grafické zpracování. Pokud by jste chtěli pořídít Xbox konzoli a nechcete si dokupovat hry zvlášť, tento Game Pass Ultimate je pro vás to správně řešení.

Ověřený zákazník Testuj.to Rozálie

• Exkluzivní přístup k hrám
  • Velké množství her
  • Kompatibilita s více zařízeními
  • Skvělá grafika
  • Ocenila bych více designových podob pasu (pro holky, kluky, atd.).

Pass umožňuje exklusivní přístup k mnoha titulům (přednostní přístup, limitovaný obsah a velká knihovna titulů), takže se člověk nikdy nenudí a může vyzkoušet různé žánry.

Nejvíce mě z celého GPU bavil Starfield a ráda jsem si vyzkoušela i Halo: master chief collection.

Vyzkoušela jsem spustit na tv i tabletu a byla jsem mile překvapená grafikou hry a plynulostí na obou zařízeních.

Rozhodně jsem ráda za snadnou instalaci, spuštění a celkovou obsluhu, což ocení hlavně méně zdatní z nás.

Celkový dojem je za mě velmi pozitivní a GPU doporučím svým známým. Pouze bych ocenila více designů GPU, aby se pass mohl dát jako dárek.

Ověřený zákazník Testuj.to Jindřich

• Obrovský výběr her
  • Hry od Xbox Game Studios a Bethesda hned v den vydání
  • Rozmanitost her
  • Cloud Gaming
  • Trochu dražší
  • Pomalu se rozšiřující seznam her v Cloudu

Xbox Game Pass Ultimate je super služba, která nabízí mraky her jak pro Xbox a PC. Pokud nemáte ani jedno, můžete využít cloud gaming který můžete využít i na mobilním telefonu. Součástí nabídky jsou i hry od Xbox Game Studios, Bethesda a nově se přidávají i hry od Activision/Blizzard. Cloudové hraní není nijak extra náročné na datovou konektivitu, bez problému se dá hrát na připojení 10/10Mbps. Exkluzivní herní tituly od studií Xbox Gams Studios jsou v katalogu her k dispozici hned v den vydání. Instalace je naprosto jednoduchá, stačí stáhnout jednu aplikaci a přihlásit se.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25