Recenze Microsoft

Ověřený zákazník Testuj.to Naila

Zakoupeno v Testuj.to

• Velmi kvalitní grafická úprava her
  • Přístup k exkluzivním titulům
  • Přístup k EA play
  • Přístup k novinkám
  • Možnost hrát hry s více hráči online
  • Možnost hrát hry na vícero zařízeních
  • Délka stahování her

Oceňuji velmi zdařilou a kvalitní úpravu her, která mne ihned vtáhla do děje. Jsem nadšená, že díky tomuto Game Passu můžu hrát novinky, jako je Starfield hned první den vydání. Jsem nadšená, že díky tomuto Game Passu mám přístup ke všem mým oblíbeným hrám jako jsou Minecraft Legends. Jsem nadšená z možnosti hrát hry s více hráči online. Oceňuji, že díky tomuto Game Passu mám přístup k EA Play a díky tomu mám přístup k mé oblíbené sérii titulů jako jsou BATTLEFIELD nebo StarWars. Jsem nadšená, že díky tomutu Game Passu můžu hrát mé oblíbené hry na vícero zařízeních.

Ověřený zákazník Testuj.to Mirka

• Množství her
  • Online hraní
  • .

Xbox Game Pass Ultimate je absolutně výborná služba hráče Xboxu. Můžete hrát více než 100 her pro Xbox i PC, streamování na telefonu a hry v den vydání. Skvělé je i Xbox Live Gold, což umožňuje hraní online s přáteli
Doporučuju vyzkoušet Forza motorsport

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

• Cloudové hraní
  • Exkluzivní hry
  • Zahrnuje EA Play
  • Vyšší cena

Velký soubor her, které lze hrát mnoha způsoby - přímo na konzoli, počítači, telefonu a většinou bez instalace pomocí vzdáleného hraní. Spousta her pro více hráčů ať už závodních, adventur či stříleček. V rámci členství máte možnost čerpat slevy na nákup v Xbox store. Hry přibývají každý měsíc, což je rozhodně plus, ale bohužel zároveň vždy nějaká odejde.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Rychlá odezva
  • Spoustu her
  • Pc, Konzole
  • Občas blbne cloud gaming

Co se tíče grafiky tak byla opravdu úchvatná. Cloud gaming funguje skvěle a hry se pak nemusí instalovat do pc. Jak pro počítače tak i pro konzole bylo na výběr spoustu her. je zde možnost hrát i ty nejnovější hry. Snadné přihlášení a snadná instalace do počítače. Přes cloud gaming jsem hrála Forzu 5, skoro vůbec se nesekala a jela plynule a to bez instalace do počítače. Doporučila bych to ostatním, protože si myslím, že jak cenově tak dostupností všech her se to velice vyplatí.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• výběr her
  • snadná instalace

Xbox Game Pass Ultimate je pro mě game changer. Předplatné, které mi dává přístup ke kopě her na Xboxu, PC a dokonce i na mobilu přes cloud, je jako nekonečná vstupenka do světa her. Už jsem si díky tomu zahrála hry, na které bych se jinak neodvážila koupit, a objevila jsem několik skvostů. Za tu cenu to vidím jako moc super službu.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Velké množství her
  • Jednoduchá instalace
  • Přehledné
  • Možnost hraní na PC a konzoli
  • Absence exkluzivit PS
  • Absence herních titulu jako forza horizon 1, 2, 3 a pod
  • Neustále byt připojen na internet a stahovat otravné aktualizace

Ke game pass jakožto majitel všech generaci Playstationu jsem byl trochu skeptický a zvyklý všechny své hry mít ve skříňce pod konzolí v krabici a po dohrání nové hry jsem šel a koupil si další. U game passu je dobré to že si můžete zahrát z nabídky hodně her co zrovna chcete a mít rozehraných několik her z několika různých kategorií, už tam není moc nadšení jako když jste čekal ve 13 letech před obchodem na nový uncharted 3 ale zase si hru stáhnete za par hodin. Game pass bych rozhodně doporučil pokud dohrajete 2+ hry za měsíc tak to má smysl, pokud dohrajete 1 hru za půl roku a nepotřebujete on-line multiplayer tak to úplbě nemá smysl.

Ověřený zákazník Testuj.to Libuše

• velmi snadná aktivace
  • pestý výběr
  • žádný jsem neshledala

Překvapila mě snadná instalace a velmi pestrý výběr her. Vhodné i jako dárek pro teenagera. Určitě se tímto zavděčíte. Asi lepší pořídit na sychravé zimní večery, kdy se zabaví celá rodina. Kartu určitě někdy v budoucnu pořídíme. Byla to fajn zkušenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Exklusivní tituly
  • Moznost si zahrat hru v den vydani
  • U Game pass Ultimate vyssi cena

Game pass je platforma, která mě ihned zaujala. Hry ihned po vydání, exklusivity, jednoduchost . Zrovna jsem zakotvil u Palwordu a je uz se chystam na Halo a dalsi exlusivity. Za me muzu jedine doporucit hlavne verzi Ultimate, která nemá chybu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Nabídka her
  • Xbox knihovna
  • Složitější aktivace

Aktivace kódu může být trochu složitější. Nejdříve musíte navštívit webovou stránku přes Xbox aplikaci, kde se po několika přesměrováních dostanete k místu pro zadání kódu. Ačkoli tento proces může být zdlouhavý, odměnou je přístup k rozsáhlé knihovně her, které si můžete stáhnout a užít. Knihovna na Xboxu je dobře organizovaná a poskytuje užitečné informace, jako je odhadovaná doba potřebná k dokončení hry, což usnadňuje výběr. Plus, streamování her z konzole na méně výkonný počítač je skvělou funkcí, i když možná nebude pro každého. Nakonec je na vás, zda využijete všechny funkce, které Ultimate pass nabízí navíc oproti základní verzi. Bez ohledu na vaše rozhodnutí, s Xbox Game Pass Ultimate si určitě přijdete na své.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• Lze hrát na více zařízeních
  • Velký vyber her
  • Dobra grafika
  • Mohlo by být levnější

Je dobré, ze je v rámci předplatného spoustu titulů buď k okamžitému hraní nebo ke stažení . Je možné kupovat hry se slevou díky účtu ultimate game passu. Mohlo by být levnější nebo by mohly být nějaké akce. Vyplatí se pravidelným hráčům. Pokud hrajete občas, tak je lepší si hry kupovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Jednoduchost ovládání
  • Rychlost stahování
  • Vzhled
  • Minulý měsíc menší výběr her přes GamePass

Velmi chválím grafické provedení celé stránky a také jednoduchost vyhledávání daných titulů. Stahování her je rychlé takže je možné jich vyzkoušet mnoho a také i díky výběru v GamePassu.
Ovládání her přes počítač je u většiny her výborné je možné je ovládat přes klávesnici a myš, pc volat nebo gamepad. Je možné si zahrát Unravel, Forza Hor., minecraft.
Game pass se snadno aktivuje a následně i samotná instalace her je opravdu velmi jednoduchá.
Za mě jedna z nejlepších her aktuálně je Forza.
GamePass doporučuji každý si tam najde svou hru a taky něco neznámého nového.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Možnost využití Cloudoveho hraní, kdy není třeba instalace
  • Lze hrát i na mobilním zařízení, kdy doporučuji i pořízení controleru.
  • Přístup několika AAA titulům
  • Hry ne vždy s DLC obsahem. Občas se mění seznam her.

XboxGamePass bych doporučil všem co si rádi hrají nové hry a nechtějí moc peněz utratit. Pokud jste vášnivými hráči, tak Xboxpass je pro Vás. Super vychytávkou je možnost cloudoveho hraní (u titulů, ktere toto hrani umožňují), kdy není vyžadována instalace hry. A díky této funkci můžete hrát hru prostřednictvím mobilního telefonu. Tím pádem můžete hrát kdykoliv a kdekoliv. Což je super když jste na cestách.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Široký výběr
  • Přehledné uživatelské rozhraní
  • Spousta her bez češtiny

Xbox game pass jsem nikdy neměla, takže pro mě nová zkušenost. Musím říct, že první reakce byla spíše záporná když jsem zjistila, kolik je v dnešní době i starších her bez českých titulků.
Každopádně jelikož jsem měla možnost hrát zdarma na měsíc, tak jsem vyzkoušela poprvé hry ze série Halo, což za mě byla nejlepší hra, Resident evil či Crysis (zde mě trochu zaskočilo, že jsem se musela ještě registrovat u EA abych si zahrála).
Celkový dojem z her kladný, uživatelské rozhraní přehledné, hry jsou plynulé, graficky výborně zpracované. Co je ale skvělé, je obrovský výběr her, které Game Pass nabízí. Určitě věřím tomu, že si to své fanoušky najde a bude je to bavit, proto se nebojím produkt doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Široký výběr her
  • Vyšší cena předplatného

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate je revoluční službou pro hráče, která mění způsob, jakým si užíváme videohry. Možnost hrát ty nejžhavější novinky ihned po vydání je nepřekonatelná. Ať už jste na konzoli, PC nebo mobilním zařízení, služba vám poskytuje přístup k bohatému ekosystému her. Bez ohledu na to, jestli jste hardcore hráči nebo hrajete občasně, Xbox Game Pass Ultimate je prostě nutností pro každého, kdo miluje svět videoher.

Ověřený zákazník Testuj.to Filip

• Velká knihovna her
  • Cloud hraní
  • Dražší měsíční předplatné

Xbox Game Pass je skvělý způsob jak hrát větší množství her bez nutnosti zakoupení jich jednotlivě. Dá se díky tomu poměrně dost ušetřit. Instalace proběhne celkem plynule bez větších problémů a udržují se automaticky aktualizované. Každý si určitě dokáže najít něco, co se mu zalíbí, případně může vyzkoušet i to, co by si normálně nekoupil.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

Zakoupeno v Testuj.to

• Vzhledem k množství a kvalitě dostupných her je cena adekvátní.
  • Možnost hrát hry i na PC
  • Cloudové hraní
  • Hry nevlastním, když neprodloužím předplatné, tak k nim ztrácím přístup

Xbox Game Pass Ultimate je jako Netflix, ale na hry. Herní nadšenci jistě ocení, že toto předplatné otevírá dveře k obrovské knihovně her. Můžete si užít nejnovější tituly na Xboxu i na PC, ale také využít cloudové hraní. A díky EA Play, které je součástí tohoto balíčku, se vaše možnosti ještě více rozšiřují. Pro milovníky her, kteří chtějí neustále objevovat nové světy a zážitky, je Xbox Game Pass Ultimate tou pravou volbou.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Funkce navíc
  • On-line hraní s více lidma
  • Nic mě teď nenapadá

Xbox Game Pass Ultimate na 1 měsíc mě celkem zaujal, dává možnosti dostat se úplně do jiného hrání než bez něj, hlavně ho tedy využil syn, který si velmi pochvaloval levnější hry a možnost hrát s kamarády on-line. Zvažuji, ž emu koupím předplatné, nejsem sice moc pro hraní her, ale když už hrát tak pořádně.
Grafika ve hrách super, hlavně velmi jednoduchá instalace podle kódu. Za mě palec nahoru.

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• grafická kvalita
  • výběr her
  • snadné ovládání
  • cloud gaming
  • plynulost
  • občas pomalé načítání

Xbox Game Pass Ultimate je fakt super věc! Hry vypadají skvěle a nesekají se. Fajn je možnost hraní přes internet, aniž by jsi si musel stahovat hru - Cloud Gaming. Oceňuji hlavně výběr her - který je fakt obrovský - i různé žánry. Obsluha gamepassu je opravdu jednoduchá, zvládne to každý. Hodně mě potěšila přítomnost Assassin's Creed v knihovně her. Ale mým favoritem je The Quarry! Rozhodně službu doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Spousta her
  • Možnost hrát v cloudu

Testovala jsem Xbox Gamepass Ultimate, za mě super, spousta her, snadná instalace, při stahováním hrát i v cloudu (online). Já jsem si zamilovala hru Halo 5:Guardians, dcera samozřejmě Roblox. Nevýhoda je, že Gamepass si musíte platit každý měsíc, jinak nemůžete ty hry zdarma hrát, což je pochopitelné. Hry, které si zakoupíte hrát můžete i po uplynutí platnosti Gamepassu. Za mě doporučuji a já si budu určitě i nadále Gamepass kupovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Mnoho her
  • Nevyplatí se u příležitostných hráčů

Super pro velmi aktivní hráče (pokud moc často nechodíte na xbox, tak se game pass moc nevyplatí). Grafika je ovšem skvělá, ale musíme mít silný wifi signál. S tím souvisí i plynulost a kompabilita. Instalace je snadná pro někoho, kdo zvládá moderní technologie. Hráčům doporučuji. :)

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25