Recenze Microsoft

Ověřený zákazník Testuj.to Jan Jakub

• Stahování her on-line
  • Množství her
  • Jedna platba
  • Ne všechny hry jsou v ceně

Hlavní výhodu GamePassu vidím v možnosti nemusel skladovat množství CD nosičů s různými hrami, jelikož instalace her jsou pouze on-line do zařízení X-box. Jako další plus hodnotím určitě množství her ke kterému získá člověk přístup díky jedné měsíční platbě. Plno her jsem si nainstaloval a zkusil zahrát a GamePass si určitě prodloužím. Jelikož je to z mého pohledu super produkt za super cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Evelina

• mnoho her
  • nejsou v plné verzi

Grafika a plynulost bohužel pokulhává, avšak výběr her je velice uspokojivý. Game pass nabízí zajímavé herní tituly, které stojí za vyzkoušení například hra TFT.
Game pass se dá doporučit hráčům, kteří mají kvalitní herní vybavení a zájem o vyzkoušení nových her.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaromír

• Dobrá cena
  • Obrovská knihovna her
  • Možnost hrát exkluzivní hry
  • Možnost hrát i přes cloud
  • Každý měsíc opustí gamepass nějaka hra

Gamepass je jasná volba pro ty co chtějí si zahrát co nejvíce her různých žánrů za pár korun. Je to něco jako Netflix pro Xbox. Obrovská knihovna her včetně exkluzivních a v den vydání na gamepassu. 4k HDR hry, skvělá grafika všech her zpětná kompatibilita, možnost hrát multiplayer a i vzdálené přes cloud. Je to fakt pecka a každý si vyberu ty své oblíbené hry.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Výběr her
  • Nejsou tam novinky

Doporučuji, hrála jsem i s přáteli, je tam mnoho her, různých žánrů, kvality i stáří. Spíše ale jednodušší hry a hodně pro malé děti. Je dobré, že hry jdou hrát na všech typech xboxu. Musím ještě více prozkoumat hry a také uvidím jak často budou přidávat nové.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Zakoupeno v Testuj.to

• Remote play na pc a mobilním telefonu
  • Spousta herního obsahu
  • Jednoduchá obsluha
  • Vyšší cena
  • Poměrně málo exkluzivního obsahu
  • Některé hry se v katalogu objeví až po dlouhé době od vydání

Xbox Game Pass představuje vyšší investici, ale s širokou nabídkou her a možností hraní na různých zařízeních, včetně PC a mobilních telefonů s gamepadem. I když exkluzivní obsah není tak výrazný jako u jiných platforem, uživatelé si mohou užívat bezproblémového a pohodlného hraní, což činí tuto službu atraktivní pro hráče hledající pohodlí a rozmanitost.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Spousta her
  • mesicni platba

Game Pass Ultimate je super. Instalace jednoducha a rychla. V nabidce jw tam velka spousta her. Ruzne žandry. Na své si prijde kazdý. Navic uzivatele s Game Pass Ultimate maji ruzné slevy a hry. Nejvice se uživaji netere ktere ani nevedí co driv hrat.

Zakoupeno v Testuj.to

• Více her za menší cenu
  • Rychlá a jednoduchá instalace
  • Skvělá grafika
  • Žádné jsme nenašli

Podle mě, nejlepší hra z Game Passu jednoznačně byla Mortal Kombat 11 a nebo Battlefield 1, ale to samozřejmě záleží na vkusu hráče. Moc se mi líbila také propracovaná grafika a jednoduchá instalace her. Každopádně bychom Game Pass doporučili - zejména v poměru ceny a dostupného množství her, kdy si vybere opravdu každý.

• Velký výběr her
  • Různé typy her pro všechny věkové kategorie
  • Krásná grafika
  • Aspoň u dětských her bych ocenila více v češtině

Game Pass Ultimate je skvělá príležitost otestovat si hry, když nemáte jistotu, jestli je ta pravá pro Vás. Nabízí nepřeberné množství různých typů her a vybere si opravdu každý, včetně dětí. Rovněž si můžete zkusit online hry, hry pro více hráčů a novinky. Grafika i plynulost her parádní. Jediná výtka snad, aby čeština byla víc dostupná zejména u dětských her. U nás měla největší úspěch Tlapková patrola a Lego Star Wars.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Super sluzba

V dnešní době ,kdy hry stojí majlant,je toto skvělá možnost jak si zahrát nové i starší hry bez toho,aby člověk všechny hry kupoval,bohatá knihovna se každý měsíc rozrůstá a to je za mě velké plus,kór když si člověk připojí ovladač od svého Xboxu k telefonu,tak může mít všechny rozehrané hry krásne na cesty na telefonu přes jejich appku,za mě doporučuji všem kdo vlastní Xbox.

• Dostupnost
  • Kompatibilita s xboxem i PC
  • Grafika a výběr her
  • Nenašla jsem

Za dostupnou cenu hodně parády :). Hodiny zábavy s plynulým načítáním, skvostnou grafikou a obrovskou knihovnou her. Můj stařičký xbox se při používání Game Passu pořádně "zapotil " především. U dokonalého Hellbladu II. Za obrovský klad považuji zejména přístup k novinkám, mám ráda přehled. Při hraní jsem zatím nenašla bugy, hry se nezasekávaly a jely plynule. Vřele doporučuji všem gamerům, vyplatí se.

Ověřený zákazník Testuj.to Alois

• Velký výběr titulů
  • Možnost hraní v prohlížeči
  • Potřeba ovladače pro online hry

Velký výběr titulů za přijatelnou cenu. Líbila se mi možnost hraní v prohlížeči, avšak je potřeba vlastnit ovladač a dobré připojení k internetu, bez nich se Game Pass hodí spíše pro stažené hry. Cena je přijatelná, ale umím si představit nižší. Za mě mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Využitelnost
  • Možnost využít jak na PC tak Xbox
  • Přehlednost
  • Široký výběr her

GamePass Ultimate mi otevřel oči. Primitivní a přehledné ovládání, jednoduchost si vybrat jakoukoli hru v rámci GamePass Ultimate. Široká škála her od bojových, přes závodní, střílečky až po skákačky či puzzle ! Navíc časté přidávání nových herních titulů takže se nemusíte bát že časem byste si nevybrali. Pokud jste ještě GamePass Ultimate nevlastniti Microsoft má pro vás na "zkoušku" měsiční předplatné v hodnotě 1€ (25kč). Po té 339kč měsíčně. Někomu se to zdá hodně ale mě se to zdá adekvátní cena. Jelikož GamePass Ultimate můžete taktéž využít na PC.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Plno her zdarma
  • Online multiplayer
  • Přehlednost
  • Dražší cena

Měsíčně sice trošku dražší cena, ale také díky tomu velký výběr her. Díky game passu můžete hrát online nebo si můžete zahrát plno příběhověk zdarma. Game pass je já 30 dní a myslím si že by si ho měl každý aspoň na měsíc zkusit, můžete díky tomu ušetřit za hry.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Velký výběr her
  • Možnost vzdálené instalace hry prostřednictvím mobilní aplikace
  • Okamžitý přístup k novým hrám
  • Některé hry se po určité době vyřadí z nabídky, takže je musíte dohrát před tímto datem.

Game Pass Ultimate je skvělé řešení pro hráče. Oceňuji, že mám k dispozici nové hry a nemusím kupovat každou zvlášť. Mou nejoblíbenější hrou z knihovny Game Pass je Forza Horizon 5, kterou mohu hrát nejen na Xboxu, ale díky funkci Cloud Gaming i na mobilu s připojeným ovladačem.
Na této službě se mi nejvíce líbí snadné používání, možnost vzdálené instalace her na konzoli z mobilu a také kompatibilita her, takže se mohu vrátit ke starým peckám. Službu Game Pass Ultimate rozhodně doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• počet her
  • hratelnost
  • jasné parametry potřebné pro hru
  • rychlá instalace
  • je možné hrát i bez Xboxu na PC
  • online multiplayer
  • málo času na spaní

Velká výhoda je pro mě to, že nemusím mít Xbox, ale Game pass funguje i pro počítačové hry. Kompatibilita vůbec nebyla problém, byla jsem příjemně překvapená. K výročí Oblivionu jsem to rozpálila a herní zážitek byl skvělý. Jediný problém jsem měla na začátku testování při pohledu na to obrovské množství titulů které mohu vyzkoušet :)

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• Nové hry
  • Možnost hraní online
  • Bezstarostný provoz
  • Vyšší cena
  • Spíše pro pravidelné hráče

Xbox game pass ultimate je opravdu skvělý produkt, díky kterému využijete plný potenciál Xboxu bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Můžete si zahrát nejnovější hry hned po jejich vydání a hrát i online s ostatními hráči. Nevýhodou je vyšší cena, která se asi nevyplatí pro příležitostné hráče, kteří dohrajou pouze několik her ročně.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Zakoupeno v Testuj.to

• Slevy na hry pro členy.
  • Rozsáhlá knihovna her -Můžete vyzkoušet hry ještě předtím než je zakoupíte. Díky Game Pass Ultimate má hráč množství her bez toho aby si je zakoupil.
  • Když máte předplatné Ultimate můžete to využít jak na počítači, konzoli i dalších zařízeních zároveň. To prostě využije každý.
  • Pro mě je tam ještě málo her. I když Xbox Game Pass Ultimate nabízí už dost rozsáhlou knihovnu tak stále bych tam přidala ještě více her.
  • Mohly by se častěji obměňovat hry

Xbox Game Pass Ultimate bych určitě všem hráčům doporučila. Můžete hrát i multiplayer. Grafická kvalita je super a je to taková třešnička na dortu jak se říká. Máte přístup do Xbox knihovny kde máte exkluzivní výběr her i když ty hry by mohli více obměňovat aby hráč měl možnost vyzkoušet více her.

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

• Pravidelně nové hry jako v poslední době Diablo 4
  • Bezproblémová instalace a správa knihovny her
  • U některých her je vyžadován extra účet, například EA Games.
  • Složitější využití modu a jejich instalace

Široká nabídka her, nejen velké projekty ale i menší vývojáři. Poslední zajímavá novinka je například Diablo 4 a ARK Survival Ascended.

Výhledově se těším na Frostpunk 2, který vyjde v létě.

Bezproblémová instalace her do PC.

Je třeba zvážit zda je potřeba normální nebo Ultimate verze, Ultimate je vhodná pro hráče, kteří hrají na PC i XBOXu.

Ověřený zákazník Testuj.to Robert

• Přehledný seznam her
  • Exkluzivní hry
  • EA Play
  • Pro někoho možná vyšší cena

Velká knihovna her, kde jsou jak exkluzivní tituly pro platforma, tak starší tituly, kdy můžete zažít jak nostalgii tak plnohodnotný zážitek u nových. Předplatné obsahuje taktéž tituly EA. Každý měsíc 2 hry, díky Xbox Gold. Když si člověk nevybere z katalogu, má slevy v samotném obchodu, kdy může zakoupit. Velkou výhodou je možnost pokračovat ve svém postupu jak na konzoli tak případně na PC, kde toto předplatné lze taktéž využít.

Ověřený zákazník Testuj.to zlatuše

Zakoupeno v Testuj.to

• velký výběr her pro všecny
  • nabídka her je stále doplňována
  • nic jsem nenašla

Tento produkt od společnosti Microsoft bych doporučila všem, co si chtějí odpočinout, odreagovat se a zároveň se pobavit. Můžeme zde najít zábavu pro všechny věkové kategorie. Je zde opravdu široká nabídka her. Průběžně jsou přidávány hry nové. Mně osobně se hodně líbily hry pro nejmenší děti. Určitě doporučuji vyzkoušet !!!!!!!

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25