Recenze Microsoft

• plynulost
  • on-line
  • cloud
  • hraní z mobilu
  • po nějaké době hra zmizí

Pro všechny, koho baví hrát hry, je Xbox Game Pass Ultimate skvělá volba. Můžete hrát sami nebo s kamarády on-line na konzoli, počítači na cloudu. Na výběr je opravdu hodně titulů, takže si vybere každý. Hry mají dobrou grafiku, jsou plynulé, snadno ovladatelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• hry
  • hraní online

Xbox Game Pass Ultimate nabízí spoustu úžasných her. Můžu hrát hry přes cloud bez nutnosti instalování do zařízení, navíc jsem mohla hrát hry online s přáteli. Xbox Game Pass Ultimate je skvělý. Je tam fakt velký výběr, jistě si každý najde to své. Byla jsem maximálně spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Velký výběr her
  • Ideální aspoň na zkoušku
  • Objevení nových her
  • Cloudové hraní
  • Zabere hodně času

Game Pass Ultimate je skvělou volbou pro hraní her v on-line prostředí, posune tak každou hru o level výš. Díky velké nabídce her umožní uživateli prozkoumat nejrůznější druhy her a vyzkoušet si tak od každého něco. Měsíční verze je ideální třeba jen Pro objevení té pravé hry pro hráče, který má rád věnování se pouze jedné hře.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

Zakoupeno v Testuj.to

• Super zábava za špatného počasí
  • Je to návykové :)

Xbox Game Pass Ultimate by měl být součástí každého, kdo má Xbox doma. Velký výběr her, snadná instalace, obsluha a grafický výkon potěší snad každého. Tato zábava zabaví nejen děti za ošklivého počasí, ale i dospěláky. Rozhodně doporučujeme si tento produkt zkusit!

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Rozumná cena
  • Velký výběr her
  • Dostupnost titulů v den vydání
  • Cross play
  • Nutné internetové připojení
  • Nemožnost zasahovat do herních souborů
  • Dostupnost her jen po dobu předplatného
  • Hry jsou občas z předplatného odstraněny

Xbox Game Pass Ultimate je podle mého názoru jednou z nejlepších služeb tohohle druhu. Velká škála her různých žánrů dostupných už v den vydání a možnost hraní i s přáteli na jiných platformách v téhle oblasti na PC nemá konkurenci (plus ho lze využít i k hraní na Xboxu). Tituly jako Starfield, Hellblade nebo Palworld si člověk za jednotnou cenu pár stovek měsíčně opravdu jinde nedopřeje.

Co mi trochu vadí je nepřehledné menu, s malým množstvím kategorií, kvůli čemuž často objevím zajímavou hru až po dlouhém hledání. Zároveň bych ocenila možnost namapování jiného ovladače, když ho ty hry na jiných platformách podporují, ale chápu, že v tomto si Xbox hlídá svoje území.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Snadná a rychlá manipulace
  • Musíte mít dobrý internet jinak se hry sekaji.

Xbox Game Pass Ultimate bych určitě doporučila všem kteří mají rádi na výběr mnoho her. Pac to splňuje dokonale. Kvalita grafiky dobrá, musíte mít ale dobrý internet aby se hry nesekali. Jinak instalace snadná a ovládání taky. Vyřadili jsme se celá rodina. Určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to William

• spousta her
  • cena odpovídá

Na xbox game pass ultimate se mi líbí to že se pravidelně aktualizují hry a přidávají se nové a nové. Určitě budu xbox game pass ultimate předplácet dál. Je také dobré že všechny hry které se hrají na xboxu tak můžete hrát na počítači. Celkově jsem si testování hodně užil.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• široký výběr her
  • zabaví na dlouhý čas
  • obsahuje nejnovější hry
  • obsahuje značkové hry (FIFA, NHL, The Sims,...)
  • automatické obnovení předplatného
  • hra Palworld nás zklamala
  • menší výběr her na multiplayer

Game Pass se vyplatí, když opravdu víte, že budete mít čas a využijete ho naplno. Cena není malá, proto je potřeba naplánovat, že budete hrát často, aby se Vám investice vrátila. V nabídce je opravdu mnoho her a je super zkoušet. Velmi oceňuji i zvýhodněné cenové nabídky pro hry, které nejsou součástí - např. Overcooked All you can eat. Celkově hra Overcooked je dokonalá hra na mutliplayer. V Game Pass najdete mnoho her společnosti EA, která vyvinula skvělé, nejen sportovní hry.
Líbí se mi, že v Game Pass jsou trailery ke hrám či obrázky ze hry, takže tak trochu víte, do čeho jdete. Obrovskou výhodou je, že se dá hrát na více zařízeních, např. Xbox, PC či telefon.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Jednoduchá instalace a obsluha
  • Hodně různých her
  • U některých her je nutnost registrace do dalších programu

Určitě bych pass doporucila ostatním, hlavně těm, kteří chtějí hrát různé hry a nechtějí investovat do kupovani her. Vhodne to je určitě pro ty , kteří mají čas hrát. Pokud chci hrát jednu hru , tak bych si asi koupila jen tu jednu hru, ale pro více her je to super. Ovládání jsem zvládla i ja , přišlo mi to srozumitelné a jednoduché. Horší je, ze při některých hrách je se registrován ještě na jiné stránce. Testovala jsem jeden měsíc a popravdě měsíc je málo ;)

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

• Okamžitý přístup k novinkám od MS
  • Katalog her od EA v rámci jednoho předplatného
  • Možnost streamování her na další zařízení
  • Ve streamu nejsou všechny hry

Mega knihovna her včetně absolutních novinek oproti konkurenci. Při přechodu na PC z modrého týmu mi vyhovuje, že nemusím budovat rozsáhlou knihovnu her znova. A nyní jsou tam pecky jako Diablo 4 nebo Dead Space či Forza + celá kolekce EA her. Kdybych měl tyhle hry kupovat zvlášť tak mě to výjde dráž než přes Gamepass. A nesmím zapomenout, že velké množství her si díky cloud gamingu zapnu klidně o polední pauze na mobilu.
Stream je vůbec super, nemuseli jsme domů ani kupovat Xbox a malá si na telce pustí skoro všechny hry díky Android TV aplikaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Snadná ovladatelnost
  • Jednoduchá instalace
  • Spousta her
  • Lze využít i na mobilním telefonu
  • Žádné

Velká možnost herních zážitků. Hry se dají stahovat do rovnou do konzole. Herní tituly fungují na maximálním grafickém rozlišení. Instaluje se velice snadno, zvládne každý, je to velmi jednoduché. Nejlepší hra byla Forza motorsport. Doporučuji všem hráčům videoher.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Zakoupeno v Testuj.to

• široký výběr her všech kategorií
  • můžete nastahovat neomezený počet her
  • zvýhodněné ceny na nákup her, které nejsou součástí
  • málo her, které se dají hrát multiplayer na split screen
  • cena předplatného

Za dobu testování jsme vyzkoušeli pár sportovních her a hledali jsme hlavně hry pro multiplayer. Zde se nám líbila zejména hra A Way Out a Two of Us. Nabídka her je velká a každý hráč si vybere. Vyhledávání v Game Pass mi přišlo trochu složité, ale jde si to ulehčit hledáním dle kategorií her.

+ široký výběr her
+ obsahuje všechny kategorie her
+ můžete vyzkoušet neomezené množství her
+ dostupné trailery ke hrám
+ obsahuje např. FIFA, NHL, NBL

- málo her, které se dají hrát multiplayer na split screen
- cena předplatného

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Zakoupeno v Testuj.to

• Každý měsíc nové herní tituly
  • Možnost využít současné i na PC
  • Skvělá grafika a 4K
  • Jednoduchá aktivace
  • Málo her v češtině

Game Pass Ultimate je super knihovna her pro celou naší rodinu, každý si tam něco najde a stále přidávají nové hry, které jsou vždy perfektně grafický zpracované a hlavně vše plynulé a ve 4K.
Nejčastěji hrají s dcerou Forza Horizon 5 a nejmladší dcera hraje Pepu.
Aktivace GPU zvládne každý během pár minut
Rozhodně doporučuji zkusit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Zakoupeno v Testuj.to

• Nízká cena za přístup k rozsáhlé knihovně her: Pokud vás lákají hry v nabídce a dokážete je postupně dohrávat, předplatné se vám pravděpodobně vyplatí.
  • Bezpečná investice: Nemusíte se obávat storna kvůli nefunkčnosti hry.
  • Pohodlná platforma: Aplikace v češtině s intuitivní navigací a jednoduchou instalací her.
  • Informace o herní době: Odhad doby dohrání pro různé obtížnosti a stupně dokončení.
  • Nedostatečná nabídka: Chybí některé populární hry, jako například ze světa Star Wars nebo Hogwarts Legacy.
  • Základní verze her: U některých titulů je dostupná pouze základní verze bez přídavků a rozšíření.
  • Nesdílené předplatné: Není možné sdílet účet s více lidmi.
  • Možná nevýhoda pro dlouhodobé hraní: Pokud se zaměříte na jednu hru s online multiplayerem, která vás zabaví na stovky hodin, předplatné se v konečném důsledku prodraží.

Při mé první zkušenosti s herní knihovnou na základě předplatného Xbox Ultimate Pass jsem byl plný očekávání. Hledal jsem, co mi tato služba může nabídnout, a musím říci, že jsem nalezl jak výhody, tak i nevýhody.

Mezi hlavní výhody patří možnost hrát širokou škálu her za jedinou měsíční platbu. Pokud máte zájem o více her a plánujete je hrát postupně, může být celková cena předplatného nižší než cena těchto her, což se rozhodně vyplatí. Také se nemusíte trápit možnými problémy s hrou, protože pokud se nějaká hra stane nedostupnou nebo má technické problémy, není nutné řešit storno nákupu.

Nicméně, pokud jste hráč, který se zaměřuje především na jednu hru, kterou hrajete hodiny a hodiny, může se vám více vyplatit její přímý nákup. V dlouhodobém horizontu by totiž cena předplatného mohla převýšit cenu této jedné hry.

Velkým plusem je i uživatelsky přívětivá aplikace v češtině a jednoduchost instalace her. Oceňuji také orientační dobu potřebnou k dokončení her na různých obtížnostech.

Na druhou stranu mě trochu zklamalo, že ve službě chybí některé velké tituly, jako je například hra ze světa Star Wars, která už je na trhu déle než rok. Též jsem postrádal očekávaný titul Hogwarts Legacy. Přestože knihovna her je rozsáhlá, očekával jsem větší rozmanitost.

Další nevýhodou je skutečnost, že některé hry vyžadují instalaci dalších aplikací od vývojářů, jako je EA nebo Ubisoft. To může být zdlouhavé a nepřehledné, zvláště pokud nejste zvyklí na tento typ instalace.

Celkově si myslím, že Xbox Ultimate Pass je dobrá volba pro hráče, kteří chtějí mít přístup k široké škále her za přijatelnou cenu. Avšak je to spíše vhodná volba na určitou dobu, kdy máte zájem o hry, které jste dosud nehráli, nebo které nemáte zakoupené. Zda se postupně přidávané hry budou dostatečně atraktivní pro dlouhodobé předplatné, se ukáže až časem.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Zakoupeno v Testuj.to

• nabídka starých či nejnovějších her
  • jednoduché zakoupení/ uplatnění kupónu díky store
  • nové hry v den vydání
  • nenašel jsem

Službu Gamepass jsem znal v minulosti jako jinou službu a její změna je jistě ku prospěchu. Máte obsáhlou knihovnu, možnost zkoušet hry díky free play days a získávat lepší slevy na jiné hry.
Zkoušel jsem mnoho her na svém starším Xone a s přehledem zvládal hry jako Atomic heart, Amnesia the bankéř nebo Lies od P. Poslední zmíněná hra je vhodná pro milovníky sebe utrpení a nabízí nekompromisní kombat systém pro hardcore hráče.

Ale gamepass ultimate Vám toho může nabídnout mnohem více. Rozhodně se mi vyplatí předplatné než platit si jednu hru za plnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Rychlá a snadná instalace
  • Velký výběr všech žánrů her
  • Skvělá grafika
  • Malý výběr nových her

Xbox Game Pass Ultimate nabízí spousty her všech žánrů, i pro děti. Navíc jejich instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí vložit jen kód a Game pass se rychle nahraje, obsluha je snadná. Hry mají skvělou grafiku. Určitě bych ho doporučila i ostatním. Najdou zde spoustu skvělých her. Nejlepší hra pro děti je Minecraft a za mě Resident Evil.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Hry zdarma
  • Hry za výhodné ceny
  • Možnost hraní online s lidmi
  • Vyšší cena služby

Super služba, spoustu her zcela zdarma nebo za super výhodnou cenu. Doporučuju si zahrát třeba Farming Simulator. Díky Game Pass můžete hrát i online s dalšími hráči. Vše šlape i na starší konzoli, nic se neseká. Líbí se mi, že můžu službu kdykoliv zrušit, bez jakéhokoliv poplatku.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Možnost hraní téměř odkudkoliv
  • Obsáhlý seznam okamžitých her
  • Rychlé načítání her
  • 7 mb/s ani zdaleka nestačí
  • Velice časté záseky a načítání obrazu

Xbox game pass ultimate jsem si pořídil kvůli možnosti vyzkoušet si hry od Xboxu bez nutnosti vlastnit konzoli. Stačí připojit Xbox ovladač a už to jede. Pro hraní jsem využíval tablet, protože k hraní přes TV lze využít pouze nové modely od Samsungu, ale lze to obejít přes Samsung Dex. Knihovna okamžitých her obsahuje poměrně obsáhlý seznam a vybere si snad každý. Jako velkou nevýhodu bych uvedl neustálé sekání obrazu i přes to, že výrobce udává minimální rychlost připojení 7mb/s. Ovšem mně nestačilo ani 150-300 mb/s. Celkově můžu Game pass doporučit pro občasné hraní bez nutnosti vlastnit konzoli či počítač.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Obrovský výběr her
  • Kvalita her
  • Po zadání kódu hned možnost hraní
  • Vyšší cena

Produkt, který si užila zkrátka celá rodina. Po zadání kódu jsme hned mohli hrát cokoliv co jsme chtěli. Některé hry jsou zcela zdarma, některé za zvýhodněnou cenu. Grafika je taky super, samozřejmě záleží i na připojení, ale po celou dobu užívání game passu jsme s ním neměli žádný problém. Kdo si chce užít bezproblémové hraní, určitě doporučuji zakoupit.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Velké množství herních titulů
  • příznivá cena
  • jednoduché a srozumitelné menu
  • všechny herní tituly zde prostě nenajdete

Balíček her je příjemně nakombinovaný s méně známými tituly, které již nejsou tolik propracované a nemají detailní příběh, ale zabaví na několik hodin. Za mě je tedy Game Pass Ultimate vhodný do rodiny, protože obsahuje široké spektrum her a nezaměřuje se na jeden určitý žánr, ale knihovna Game Pass Ultimate není dokonalá a proto některé hry tady nečekejte. Na hry od cizích studií si buďto musíte počkat, nebo je v Game Passu Ultimate neuvidíte vůbec.

Nic to nemění na tom, že Game Pass Ultimate bych určitě doporučil. Můžete si zde zahrát exluzivní herní tituly jako např. Halo, farcry 5, Sea of Thieves, Fallout, Assassin’s Creed Odyssey, Doom Eternal, Forza Horizon 5 a mnoho dalších.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25