Recenze Microsoft

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Přidáno: 16. dubna 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Mnoho nových her k vyzkoušení.
  • Spousta žánrů her,každý si najde to své.
  • Vše online ke stáhnutí.
  • Nutnost se registrovat u výrobců her ( ne u všech her)

Snadná instalace všech her.
Velka výhoda mnoho her na jednom místě.
Možnost hraní všech žánrů her. ( RPG,SCIFI,ZÁVODNÍ ATD.)
Nejlepší hry typu assasin creed všech verzí za tu mám obrovskou radost.
Dostupné hry pro všechny věkové kategorie zahraje si rodiče i děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Miloslav

Přidáno: 16. dubna 2024

• Rozsáhlá knihovna her
  • Neustálý přístup k novým titulům
  • Včasný přístup k exkluzivním titulům
  • Závislost na internetovém připojení
  • Omezení na konkrétní platformy
  • Dlouhodobé vlastnictví her

Xbox Game Pass Ultimate je pro mě opravdovou herní lahůdkou, kterou jsem si již několikrát otestoval. Nabízí rozsáhlou knihovnu her pro Xbox One i PC, což mi dává obrovský výběr titulů, které mohu zkoušet. Jsem nadšený zejména z toho, jak pravidelně se nabídka obměňuje, přinášející neustále nové hry až do poslední chvíle.

Hraní exkluzivních titulů od Microsoftu ve stejný den, kdy jsou vydány, je fantastický bonus, který tato služba poskytuje. To mi umožňuje být mezi prvními, kteří mohou vyzkoušet ty nejnovější hry.

Přístup k Xbox Live Gold je dalším skvělým přídavkem. Možnost hrát online s přáteli a získávat bonusové hry každý měsíc je prostě nepostradatelná.

Samozřejmě existují i některé nevýhody, jako je závislost na stabilním internetovém připojení nebo omezení na určité platformy, ale tyto nedostatky jsou pro mě drobné ve srovnání s přínosy, které Xbox Game Pass Ultimate přináší. Celkově jsem s touto službou více než spokojený a mohu ji vřele doporučit každému, kdo miluje hraní her.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Kvalita
  • plynulost
  • Nemám

spousty her vypadá dost reálně, až občas strašidelné. Hry naběhnou hned. Takže ne, nestihnete si ještě dojít na záchod než hra naběhne. Nějaké hry jsou podobné ale není jich moc. Exkluzivní hry jsou úžasné, já miluji TOMB RAIDER, za mě úplná pecka. Nainstalováno bylo během par minut, nic těžkého. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Stovky her pro Xbox a Windows PC
  • Všechny hry Xbox Game Studios a Bethesda jsou k dispozici v den vydání
  • Součástí je služba Xbox Live Gold, hraní v cloudu a EA Play.
  • Vyšší cena
  • Cloudové hraní je stále ve fázi testování

Po měsíci testování Xbox Game Pass Ultimate od Microsoftu mohu konstatovat, že tato služba nabízí skvělou hodnotu pro vášnivé hráče, ačkoliv cena může být pro některé mírně vysoká. Jako člen mám přístup k stovkám her pro Xbox i Windows PC, včetně všech nových titulů od Xbox Game Studios a Bethesdy hned v den jejich vydání. Předplatné zahrnuje také Xbox Live Gold, který umožňuje multiplayer online, a přístup k cloudovému hraní a EA Play, což přidává další hodnotu a rozmanitost do již bohaté knihovny her. I když cloudové hraní je stále v beta verzi a může občas trpět technickými problémy, celkově považuji tuto službu za dobrou investici pro ty, kteří hledají komplexní herní zážitek.

Microsoft Windows 11 Pro CZ 64Bit USB krabicová verze HAV-00178 nová licence

Přidáno: 10. dubna 2024

• Rychle aktivováno
  • Super tip na dárek
  • Bomba grafika
  • Snad jen delší instalace hry

Pořídila jsem pro syna, který je vášnivý hráč. S Game Pass má možnost vyzkoušet velké množství her. Nejvíce ho teď baví Need For Speed. Aktivování Game Pass byla úplně bez problémů. Zvládl syn sám. Grafika veškerých her je bomba. Kdo zvažuje tak je to určitě super tip na dárek.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• výběr titulů
  • snadná instalace a obsluha
  • srozumitelný jazyk
  • více sportovních her

Měla jsem možnost zkusit měsíc zdarma Xbox Game Pass Ultimate. Během tohoto období jsem hrála hry UFC4 a FC24. Více se mi líbila UFC 24 tím, že měla lepší grafiku. Fighteří vypadali jako živí. Ovládání, instalace i jazyk hry byl srozumitelný. Výhodou je, že dá hrát online i s ostatními lidmi. Výběr titulů je široký, ale jelikož preferuji sportovní hry, uvítala bych více her z tohoto prostředí např. tenis, fotbal, hokej.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• velké množství her
  • možnost hrát přes konzoli, PC i smartphone
  • některé lze hrát pouze na konzoli
  • problém se spuštěním aplikace a její aktualizací

Xbox Game Pass Ultimate poskytuje za poměrně nízkou cenu obrovské množství her a vybere si každý. Lze si vybrat od strategických her, přes adventury až po oddychovky. Naskytl se však maličký problém, což úplně nesouvisí s game passem, ale s XBOX aplikací na PC. Nelze spustit, protože není údajně aktualní a má problémy s aktualizací.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavol

• Množství her
  • Možnost vyzkoušet
  • Jednoduchost
  • Asi nic

Skvělé řešení pro náruživého hráče. Možnost vybrat si z obrovksého výběru her. Radost vybírat a možnost hrát každý večer něco nového. Pro mně jako hráče je to lepší řešení jak Netflix nebo jiné předplácené služby. Dneska budu hrát assasis creed a zítra s kámošemi dáme fifu

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Užitečné
  • Přijatelná cena předplatného
  • Málo přehledné

Měsíční předplatné Game Pass je trefa do černého. Za necelé 400 Kč si tam každý aktivní hráč najde to své. Kromě toho služba nabízí měsíční slevy a individuální herní balíčky, díky čemuž jde o výhodnou nabídku. Nejistí si mohou vyzkoušet Game Pass poprvé za přijatelných 26 Kč, takže se to i vyplatí.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Úžasná grafika
  • Plno her a velký výběr
  • Krátká doba na hraní a vyzkoušení všech her

Izolace jsme si spolu plno zábavy. Velký výběr her a to z každého druhu. Měli jsme trochu problém s instalací,ale nakonec se to povedlo a I twk jsme si užili plno zábavy. Jde vidět jak se zlepšila grafika u skoro každé hry a jak člověk lehce vklouzne do jiného světa přes konzoli.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• nové hry
  • velký výběr
  • online hraní

Můžete hrát online

velký výběr her. Cena asi v pořádku, když tam dávají i titul co právě vychází

instalace snadná, jen záleží na připojení a tím pádem může trvat někdy dlouho než se hrá stáhne, zvlášt pokud je vypracovná a má tedy dost giga.

Ověřený zákazník Testuj.to Ilona

• Výběr
  • Možnosti her přes mobil
  • Nezaznamenala jsem

Rychlé načítání her. Pokud si člověk s něčím neví rady (instalace),tak je nápověda. Nemám co vytknout,já i děti jsme všichni spokojeni.Výhoda členství. Plno doplňků. Jednoduchá instalace. Možnost ovládat a instalovat přes aplikaci na mobilu . Knihovna .

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Jednoduchá instalace
  • Možnost vyzkoušet různé hry před jejich zakoupením
  • Skvělá grafika
  • Microsoft Flight Simulator jsme nebyli schopni zprovoznit a odpověď z Xbox podpory jsme zatím neobdrželi

XBOX Game Pass je skvělý způsob, jak vyzkoušet některé z nejlepších her zdarma před nákupem. Gamepass skutečně otevírá různé dimenze hraní, a to nejen sólo, ale také online s týmy hrajícími online, mezi přáteli a možnosti vstupu do klubů s lidmi, kteří si užívají stejnou hru. Sociální komunita na Xboxu roste opravdu rychle, takže si každý najde něco. Mám 4leté dítě, které nyní začíná hrát hry, a Xbox má spoustu dětských her, dokonce i známé tituly jako Peppa Pig, Hot Wheels a SpongeBob. My dospělí jsme hráli World War Z a Dead Island 2 a obě hry se nám líbily. Určitě bych Gamepass doporučila, ale jediným zádrhelem, který jsem našla, bylo, že jsem nebyla schopna hrát Microsoft Flight Simulator, zdálo se, že mi to nedovoluje hrát z cloudu nebo si ho stáhnout. Jinak je Game Pass správnou cestou, zvláště pokud máte děti nebo v sobě ještě máte kousek dítěte.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Online hraní
  • Nové hry v den vydání
  • Plno možností
  • Hraní společně s dalšími hráči online

Xbox game pass ultimate je super! Líbí se mi dostatečně velký výběr her, výhodu vidím ve velmi jednoduchých instalací. Líbí se mi grafické zpracování. Velké plus je za možnost vyzkoušení her v den jejich vydání. Je fajn zahrát si online s ostatními hráči.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• množství her
  • grafika
  • jednoduchost ovládání
  • některé hry placené zvlášť

Dostala jsem možnost vyzkoušet gamepass ultimate a je to super. Se synem jsme si to moc užili, hráli jsme hlavně s polu, ale i on sám. Oceňuji hlavně velký výběr her pro malé i velké, jednoduchá instalace a obsluha a jednoduché ovládání a to tak, že to zvládal i můj 4letý syn. Některé zajímavé hry se bohužel musí zaplatit a nejsou v passu zahrnuty, ale i tak je slušný výběr. Doporučuji vyzkoušet všem, myslím, že to stojí za to.

Ověřený zákazník Testuj.to Šimon

Zakoupeno v Testuj.to

• možnost zahrát jakoukoliv hru na dostupných zařízení
  • možnost hrát novinky za dostupnou cenu a případně si ji pořídit.
  • není možno si hry "uchovat"

Předpletné, které ocení nejen majitelé herních konzolí, ale i majitelé běžných zařízení. Zahrajete si jak na mobilu, tabletu či svém PC. Zároveň je možnost připojit herní ovladač a tak nepřijdete o zážitek z hraní jako na konzoli. Zároveň je snadná možnost si zahrát herní novinku, kdy cena může být výrazně vyšší hru si ozkoušíte a případně zakoupíte celou. určitě bych zvolil variantu na delší období kde se cena stává opravdu zajímavou.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Přidáno: 8. dubna 2024

• Výběr her
  • Možnost hrát na Xboxu, PC nebo TV
  • Málo local co-op her

Nemáte nadupané PC nebo Xbox? Nevadí. S Xbox Game Pass Ultimate můžete po instalaci správné aplikace hrát hry i na vaší
chytré televizi. Výběr her je velký. Najdete slavné velké tituly, ale i méně známé hry, které vás určitě taky budou bavit :) Instalace je snadná, vše je krok po kroku srozumitelně vypsáno. Xbox Game Pass Ultimate lze koupit na měsíc i na delší dobu. Určitě stojí za to vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Vít

Přidáno: 8. dubna 2024

• Nabídka
  • Možnost ozkoušní
  • Měnší potíže se zapínáním hry Astroneer
  • Aplikace občas padá

Xbox Game Pass Ultimate na 1 měsíc je ultimátní zážitek pro každého herního nadšence! Neomezený přístup k širokému výběru her za skvělou cenu. Žádné stahování, žádné starosti. Prostě připojit a hrát! Není to vůbec špatný, rychle se člověk zabaví a čas plyne velmi rychle. :)

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25